KANONÝŘI V KROMĚŘÍŽI

Unikátní akce Kanonýři v Kroměříži pořádaná při příležitosti 50. výročí založení Klubu ligových kanonýrů je jednou z nejvýznamnějších tuzemských fotbalových událostí roku 2022. Celá akce proběhne v areálu stadionu SK Hanácká Slavia Kroměříž v sobotu 18. června 2022 od 13:30 hodin.

Odpoledne začne slavnostním odhalením pamětní desky kroměřížského rodáka a prvního člena Klubu ligových kanonýrů Jožky Silného. Následovat bude zápas staré gardy Hanácké Slavie s Bohemians Praha. Vrcholem dne bude exhibiční fotbalové utkání českých a slovenských ligových kanonýrů a legend v čele s Davidem Lafatou, Janem Kollerem nebo Milanem Barošem.

Pro diváky bude připravena tombola o hodnotné fotbalové ceny, autogramiáda známých fotbalových osobností a stánky s atraktivními fans předměty.

Pozvání přijaly i legendy z pěti medailových reprezentačních týmů od Chile 1962 přes Bělehrad 1976 po EURO 1996. Celkově bude k vidění až sto fotbalových osobností, například „chilané“ Josef Jelínek, Jozef Štibrányi, mistři Evropy Karol Dobiaš, Zdeněk Nehoda, stříbrní z Wembley Vladimír Šmicer nebo Miroslav Kadlec. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček.

Obvodová 3607,
767 01 Kroměříž,
Česko

+420 573 321 225

Prohlédněte si fotogalerii