14/10 - 15/10/2023
Hudba a tanec

KROMDIES

  Tradice odpoledních čajů zanikla, ale často se na plakátech či v regionálním tisku objevují pozvánky na seniorské večery s tancem, kde přítomným vyhrávají známí hudebníci. Taneční čaje byly hlavně záležitost padesátých a šedesátých let. Takové taneční zábavy byly oblíbené i kvůli hudbě, která na nich zazněla. Hrávaly na nich živé kapely. V sedmdesátých letech čaje vystřídaly diskotéky. Živá kapela byla nahrazena „diskžokejem“, který přehrával hudbu z LP desek nebo magnetofonu. K tomu promítal na plátno videoklipy. Hrávalo se všude a bylo pokaždé plno!

  Kroměřížské studio Kamarád se proto rozhodlo připravit pilotní taneční večer, který v Kroměříži dlouho nebyl. Ty nejlepší hity zazní v sobotu 14.10.2023 od 19:00h.na Starém pivovaře. Na své si přijdou nejen discomaniaci, ale i rockoví fajnšmekři, kteří se vrátí v čase do 60.-80.let.

  Hudbu bude vybírat a slovem provázet DJ Luxus Lukáš Pumprla. Na Kromdies párty zahraje k poslechu i tanci také kapela TipTop-Q. Zážitkem bude i zhlédnutí předtančení klubu Gradace. Atmosféru tanečního večera chceme navíc podpořit dobovým oblečením, účesy a módními doplňky, které byly typické pro zlaté časy 60.-80.!

Komu se stýská po starých časech, přijďte na KROMDIES party! Starých dobrých pecek není nikdy dost :-)

Nad akcí převzal záštitu starosta města Kroměříže Mgr. Tomáš Opatrný.

 

Klub Starý pivovar
Prusinovského 114
76701

290 Kč
290,-Kč hlavní sál 250,-Kč předsálí, bar slosovatelné vstupenky v předprodeji Bar Pizzerie Dal Conte

19:00 hod.