13/04 - 14/04/2024
Jarmarky, trhy a gastro

MYSLIVOST A PŘÍRODA

Výstavišti Kroměříž bude o víkendu 13. a 14. dubna patřit prodejní výstavě MYSLIVOST A PŘÍRODA. Milovníci přírody se mohou těšit na stovky vzácných trofejí, unikátní přednášku odborníka na srnčí zvěř Pavla Scherera, expozici africké zvěře, sokolníky, nebo na soutěž o nejlepší zvěřinový guláš pod vedením známého šéfkuchaře Pavla Sapíka.

Prodejní výstava, kde si můžete nakoupit vše potřebné pro pobyt v přírodě. Také v letošním roce se můžou návštěvníci těšit na chovatelskou přehlídku trofejí zvěře ulovené v okrese Kroměříž v roce 2023.

K výstavě neodmyslitelně patří i pestrá gastronomie, která návštěvníkům nabídne nejrůznější pochoutky nejen ze zvěřiny. Součástí je již tradiční soutěž amatérských i profesionálních kuchařských týmů „O nejlepší zvěřinový guláš“, která proběhne v neděli. Od 11 hodin budou prodávány vzorky. Záštitu nad soutěží převzal šéfkuchař Pavel Sapík.

Návštěvníci ani při letošním ročníku nepřijdou o oblíbenou venkovní laserovou střelnici na letící terč, která simuluje skutečnou brokovou střelbu. Děti i dospělí se mohou zapojit do soutěže o nejlepšího střelce. Trénovat přesnou mušku budou moci návštěvníci i u lukostřeleckého stanoviště.

Výstaviště Kroměříž
K Výstavišti 4069/8
76701

120 Kč
Děti do 150 cm zdarma. Důchodci nad 65 let 100,- Členové ČMMJ 100,- Držitelé ZTP 100,- Držitelé ZTP/P zdarma i s doprovodem

09:00 hod.

www.vystavistekromeriz.cz