16/03/2024
Hudba a tanec

PAVEL MUCHA &ŠUNĎÁK

PAVEL MUCHA

Klavírista, garmoškář, zpěvák a písničkář původem z Kroměříže nabízí pestrou paletu originálních písniček s nápaditými texty na pomezí folku a swingu, které navazují na tradiční českou hudbu. Jako sólista vykročil na scénu s cílem oslovit a inspirovat mladé fanoušky poprvé v roce 2021 jako předskokan Michala Horáka a brzy na to uspořádal svůj první autorský koncert. 

Ale to není vše! Dříve působil s rock-crossoverovou kapelou Čardáš Klaunů, se kterou v roce 2019 vydal debutové album "Dvě tváře" a momentálně září na hudební scéně s kapelou Janka Ledeckého, ve které je stálým členem od roku 2017. 

Jeho sólová vystoupení jsou naprostým zážitkem. Strhující hrou na garmošku baví lidi už více, než 15 let a tak má ve svém repertoáru široký výběr písní od oblíbených moravských lidovek až po nejnovější světové hity.

ŠUNĎÁK (neboli Vláďa Šunda)

Vodolský folkový písničkář, který hraje na kytaru od svých 6 let a umí mluvit pozpátku :-)

Má rád pokud jeho písně pomocí melodie, rytmu, humoru a nadsázky dovedou posluchače k hlubšímu pochopení anebo alespoň k zamyšlení. 

Pořádá pravidelné Open mic večery v Odolena Vodě - Písničkářský Orfest. Hraje v country kapele: "PRORADOST" na mandolínu a na kytaru.

V roce 2021 vítěz Krušnohorského kola Porty. Má za sebou společné koncerty s Karlem Kahovcem a Petrem Kadlčkem (Natural), PokáčemMarcelou Březinovou, Bohušem Matušem, Michalem Horákem.

V roce 2013 nahráno CD "Orfeus a drak", 2. CD "Uklízeč" nahrál v roce 2016. 

 

 

Klub Starý pivovar
Prusinovského 114
76701

200 Kč
předprodej: 150 Kč, zahájení předprodeje 16. 2. 2024

19:00 hod.

www.dk-kromeriz.cz