Kalendář akcí

Akce probíhající v termínu
od do
18/10 - 12/06/2024
Tady Vary 2023/24
03/11 - 31/05/2024
Místa věčného klidu
12/01 - 28/03/2024
David Možný– Když nastaly deště
12/01 - 28/03/2024
Zuzana Pernicová– Frammenti/ Zlomky
12/01 - 28/03/2024
Julius Reichel– Sorry bylo to rychlý ale mám peklo
12/01 - 28/03/2024
Sabina Knetlová– Oči jako sny
02/02 - 17/03/2024
Evropa z ptačí perspektivy. Putovní výstava dronových fotografií Tomáše Neuwirtha
14/02 - 14/03/2024
Klub Puntička
26/02 - 30/03/2024
Slovácko s úsměvem
27/02/2024
Farma Zdeňka
27/02/2024
TIK TIK
28/02/2024
Matka v trapu (CZE 2024)
28/02/2024
1. semifinále play-off Krajské ligy mužů v hokeji, HK Kroměříž – HC Spartak Uherský Brod
28/02/2024
Pravidelná pozorování
28/02/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
29/02/2024
Chřiby známé i neznámé
29/02/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
29/02/2024
3000 kilometrů pěšky Kolumbií
29/02/2024
Josef Maixner s Faribou Khamseh o perských kobercích a nejen o nich
29/02/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
01/03 - 31/03/2024
Junior Art
01/03 - 02/03/2024
Mezinárodní akordeonová soutěžní přehlídka komorních souborů
01/03 - 02/06/2024
Barevné světy Tomáše Vosolsobě
01/03 - 29/04/2024
Náš Karel má výročí!
01/03 - 31/03/2024
Naše cesta
01/03/2024
Koncert v rámci mezinárodní akordeonové soutěžní přehlídky komorních souborů
01/03/2024
Koncert Společná věc
01/03/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
02/03/2024
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training (JPN/USA 2024)
02/03/2024
TELLINGER & FRESK
02/03/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
03/03/2024
Princezna ze mlejna
03/03/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
03/03/2024
3. semifinále play-off Krajské ligy mužů v hokeji, HK Kroměříž – HC Spartak Uherský Brod
03/03/2024
Manželé Stodolovi (CZE/SVK 2023)
04/03/2024
Aristokratka ve varu (CZE 2024)
05/03/2024
Orfeus v podsvětí
06/03/2024
Fána Honlová. Filantropka z České Třebové
06/03/2024
Hlasy mrtvých (UK 2023)
06/03/2024
Kafe u Osmanyho
06/03/2024
Manželé Stodolovi (CZE/SVK 2023)
07/03/2024
Klub Puntík
07/03/2024
Jagna (POL/SRB 2023)
07/03/2024
Undine
07/03/2024
Velehrad a jeho krajina
07/03/2024
Šátrání v paměti Jana Meisnera
07/03/2024
A máme, co jsme chtěli (CZE/SVK 2023)
08/03/2024
Workshop: Šestinedělí, kojení a rané mateřství
08/03/2024
Jeden život (USA 2023)
08/03/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
09/03 - 10/03/2024
CZECH DRIVE
09/03/2024
BENEFICE Den pro RODINY S DĚTMI
09/03/2024
TRANSFORMERS SHOW!
09/03/2024
Horská Dyáda
09/03/2024
A máme, co jsme chtěli (CZE/SVK 2023)
10/03/2024
Kung Fu Panda 4 (USA 2024)
10/03/2024
Železní bratři (UK/USA 2023)
10/03/2024
Prezidentova žena (FRA 2023)
11/03/2024
Beseda: Poutnictví jako životní cesta
11/03/2024
Duna: Část druhá (USA 2024)
12/03/2024
Jak se měří babylónská věž a hledají visuté zahrady?
12/03/2024
Krev – nejcennější tekutina
13/03/2024
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
13/03/2024
Trénink paměti
13/03/2024
Matka v trapu (CZE 2024)
13/03/2024
Pravidelná pozorování
13/03/2024
Tady Vary 7 – PANENKY NA ÚTĚKU
14/03/2024
Klub Puntička
14/03/2024
Online beseda: Máma pečující o sebe a dítě
14/03/2024
Zlaté mince Františka Josefa I. – minulost i současnost
14/03/2024
9 mexických států
16/03/2024
Velikonoční dílna
16/03 - 27/04/2024
Ghibli svět
16/03/2024
Cesta do fantazie (JPN 2001)
16/03/2024
PAVEL MUCHA &ŠUNĎÁK
17/03/2024
Chovatelské trhy – březen
17/03/2024
Manon (UK 2024)
18/03 - 19/03/2024
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír
18/03/2024
Cyklus besed: Skloubení podnikání a mateřství
18/03/2024
Tancuj Matyldo (CZE 2023)
19/03/2024
Pohled do světa Tomáše Vosolsobě
19/03/2024
Plán Duše
21/03/2024
Maxova vodárna
21/03/2024
Zdrhnout z Indie
24/03/2024
Pivovarské čaje
24/03/2024
Hotel Palace (ITA/FRA 2023)
26/03/2024
Velikonoce v Muzeu Kroměřížska – akce pro seniory
26/03/2024
Markéta Pilátová
26/03/2024
Lakomec
27/03/2024
Lítá v tom (CZE 2023)