Vybarvený běh

Vybarvený běh je zábavným sportovním kláním, kde není cílem zvítězit či překonat rekordy ani soupeře. Nejde o čas, nejde o pořadí, jde o zábavu. Účastníkem může být každý bez ohledu na věk, aktuální kondici či fyzickou zdatnost. Hlavním úkolem je pobavit sebe i ostatní a řádně se vybarvit. Možná právě proto se Vybarvený běh stal oblíbenou akcí s vysokým počtem startujících, kteří se do Kroměříže sjíždějí z nejrůznějších koutů Moravy i Čech. Konává se obvykle první červnovou sobotu.

Trasa běhu vede ulicemi centra Kroměříže, okruh o délce více než dva kilometry by měli startující absolvovat dvakrát, celková délka trati je zhruba pět kilometrů. Startující probíhají v barevných zónách záplavou práškových barev a překonávají nejrůznější překážky v podobě bublin nebo nafouknutých balonků, přihlížející a fandící se skvěle baví…

Samotný Vybarvený běh je součástí celodenního programu, který probíhá na Velkém náměstí, kde je start i cíl běhu. Připraveny jsou workshopy, hudební, taneční a sportovní vystoupení i stánky s občerstvením. Podrobné informace, praktické pokyny a samotný registrační formulář najdou zájemci o účast ve Vybarveném běhu na webových stránkách www.vybarvenybeh.cz.

 

Velké nám. 49,
767 01 Kroměříž,
Česko

+420 573 500 583

https://www.facebook.com/events/518053733754481

Prohlédněte si fotogalerii