Kroměřížskými ulicemi proběhnou už pošesté vybarvení běžci

19.1.2023

První červnová sobota bude již pošesté patřit v Kroměříži Vybarvenému běhu. Běhu, který se nemusí běžet, závodu, kde se nezávodí, protože nejde o čas ani pořadí, boji o ceny, které nejsou určeny prvním a nejrychlejším, ale těm nejzábavnějším. Jde totiž především o zábavu. Vybarvený běh se uskuteční v sobotu 3. června se startem a cílem na Velkém náměstí a včetně doprovodného programu jej připravuje Dům kultury v Kroměříži.

Vybarvený běh má za sebou pět úspěšných ročníků a počet startujících je rok od roku vyšší, v posledních letech atakovala účast maximální kapacitu dva tisíce přihlášených běžců. Dům kultury již spustil registraci pro letošní ročník. Na webu www.vybarvenybeh.cz se tak zájemci mohou již nyní registrovat a podle dalších pokynů registraci i zaplatit. Čím dříve, tím lépe – výše startovného se totiž odvíjí od termínu úhrady. Do konce března tedy běžci zaplatí 200 Kč, do 30. dubna 250 Kč, v květnu a červnu pak 300 Kč.

Registrovaní běžci dostanou startovací balíček, jehož obsahem je tričko s logem běhu, startovní číslo, ochranné brýle, jedno balení barvy a dárky od sponzorů akce.