Vánoční kamion Coca-Cola přiveze do Kroměříže sváteční kouzlo

28.11.2023

Do Kroměříže přijede v pátek 1. prosince Coca-Cola kamion. Program, jehož hlavním bodem bude příjezd zářícího červeného trucku známého z televizních reklam, začne na Velkém náměstí v 16 hodin.

Na návštěvníky akce pod širým nebem čeká zhruba dvouhodinový program se spoustou zábavy, písniček, soutěží a překvapení za účasti samotného Santa Clause a jeho hravých pomocníků – skřítků. Samozřejmostí bude možnost vyfotografovat se se Santou přímo v kamionu nebo třeba nahlédnout 3D brýlemi do virtuální reality vánočního Santova světa. Kromě zábavy a vánoční atmosféry přiveze Coca-Cola kamion skvělé originální občerstvení. Díky zakoupení těchto dobrot si mohou návštěvníci dopřát gastronomický zážitek, ale především podpořit ty, kdo to opravdu potřebují.

Coca-Cola se totiž i tento rok rozhodla spojit s Českým červeným křížem a veškeré tržby z prodeje darovat potřebným. V letošním roce podpoří Agenturu domácí ošetřovatelské péče Alice, což je profesionální služba Českého červeného kříže důležitá pro mnoho lidí.

Coca-Cola kamiony jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc už více než 30 let a každý rok přivážejí jedinečné poselství. Kamion opět navštíví přes 40 míst v Česku a na Slovensku, a i letos se bude snažit v každém probudit nejen sváteční adventní náladu, ale také ty nejcennější vlastnosti – štědrost a laskavost.