Kroměřížská radnice plánuje vánoční trhy s programem

7.10.2022

Kroměřížské vánoční trhy Šťastné a veselé se po letech, kdy je omezila opatření proti šíření koronaviru, uskuteční v plné parádě. K vidění bude videomapping a také koncerty dvou hvězd českého hudebního nebe – Davida Kollera a Anny K. Vánoční trhy proběhnou na Velkém náměstí od 10. do 22. prosince 2022.

Velké náměstí opět rozzáří stylová výzdoba zahrnující vstupní bránu, osm metrů vysoký světelný kužel, nasvícenou kašnu a světelné nebe. V sobotu 10. prosince trhy zahájí videomapping a večerní koncert Davida Kollera. Připravené budou stánky se sortimentem zaměřeným na dobré jídlo a pití a na drobné zboží spojené s Vánocemi.

Chybět nebude ani oblíbený slaměný betlém či vánoční hrnečky. Po celých 13 dnů bude trhy doplňovat i kulturní program, který kromě koncertů nabídne pohádky, dílničky, zimní kino, programy dětí ze základních škol i místních folklorních a pěveckých souborů. Jedním z hlavních lákadel pak bude na zlatou neděli koncert zpěvačky Anny K. Konkrétnější informace k programu i podobě vánočních trhů bude radnice zveřejňovat postupně v dalších týdnech.