V programu Vybarveného běhu vystoupí Olga Lounová, Veronika Lálová a bubeníci Ritmo Factory

24.3.2023

Doprovodný program letošního šestého ročníku Vybarveného běhu letos svými vystoupeními ozdobí zpěvačka Olga Lounová, bubenická formace Ritmo Factory či tanečnice Veronika Lálová. Jedna z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších akcí konaných v Kroměříži tentokrát zaplní Velké náměstí v sobotu 3. června.

Sobotní dopoledne bude patřit Vybarvenému běhu, ve kterém se nezávodí, nejde v něm o čas ani o pořadí. Jde především o zábavu. Úkolem startujících je během absolvování trasy nanést na sebe i na další běžce co nejvíce práškových barev. Trať vede ulicemi historického centra města. Na jednotlivých stanovištích běžci narazí na barevné zóny, bubliny, mlhu, balonkové překážky či na vodní clonu. Vítězem je každý, kdo se pobaví. Ceny se rozdávají ve speciálních kategoriích – nejvybarvenější, nejoriginálnější, nejšílenější, nejmladší i nejstarší.

Připravovaný ročník nabídne koncerty kroměřížské kapely Nabosso, uskupení Gentlemen´s Club z Hranic na Moravě nebo pražské skupiny Jamaron. Hlavní hvězdou, jejímž koncertem program vyvrcholí, bude zpěvačka Olga Lounová. V programu vystoupí i Veronika Lálová, tanečnice známá ze soutěže Stardance, a bubenická formace Ritmo Factory, která předvede show plné energie a temperamentu.

Do programu se zapojí také sportovní oddíl Karate Goju Ryu, taneční skupina M dance Crew KM, Středisko pro volný čas dětí a mládeže Šipka Kroměříž, mažoretky Lexy a Taneční klub Gradace. Návštěvníci akce se budou moci zabavit při sportovních aktivitách, workshopech, připravena je také barmanská show a stánky s občerstvením. Novinkou letošního ročníku bude výroba vlastního vybarveného fotokoutku a happening 760 dětských dlaní pro děti do dvanácti let, který bude připomínkou 760. výročí města Kroměříže.

Registrace účastníků Vybarveného běhu je v plném proudu a probíhá na webu www.vybarvenybeh.cz, kde zájemci kromě přihlašovacího formuláře najdou i podrobné informace, instrukce, podmínky účasti a pokyny k provedení platby. Její výše se odvíjí od data úhrady. Do 30. dubna je to 250 korun, v květnu a červnu pak 300 korun.

Prohlédněte si fotogalerii